Bestsellerowa seria kryminalna

Kryminały dobre są dla mężczyzn, którym potrzebna jest solidna dawka adrenaliny oraz innych emocji. Czy jednak kobiety nie lubią takiego zastrzyku energii? Oczywiście, że lubią. Panie również lubią czytać takie książki, gdzie dużo się dzieje i na dokładkę można otrzymać solidną dawkę emocji. Począwszy do dramatu, przez radość, kończąc na wspaniałych emocjach. Na szczęście na rynku nie brakuje takich książek dla kobiet. Jedną z takich książek jest “Obiecasz mi“, której autorką jest Diana Brzezińska. Co tym razem zafundowała nam ta znana, polska autorka?

Trzy części

Kto jeszcze nie słyszał o Dianie Brzezińskiej, ten koniecznie powinien nadrobić zaległości, ponieważ jest to jedna z najlepszych autorek młodego pokolenia, która doskonale wie jak bawić się emocjami czytelnika, aby ten nie chciał przez długi czas odłożyć książki na miejsce. Tym razem mamy do czynienia z trzecią częścią serii, której główna akcja rozgrywa się w naszym rodzimym Szczecinie. Czy ktoś jeszcze nie poznał rudowłosej profilerki z ciętym językiem, która wiecznie się spóźnia oraz Krystiana Wilka – podkomisarza, który swoje obowiązki traktuje bardzo poważnie. Ten notoryczny podrywacz i ruda piękność mieli już przyjemność spotkać się w dwóch poprzednich częściach: “Będziesz moja” i “Zaufasz mi”. Kto czytał, ten doskonale wie, że relacje tej dwójki nie należą do łatwych. Jeżeli jednak chodzi o dobro śledztwa, to doskonale potrafią się dogadać i zrobić wszystko, że prawda wyszła na jaw.

Kto zabił?

Obiecasz mi” przyniesie czytelniczkom jeszcze więcej emocji. Oto Ada, która w środku nocy, zaspana odbiera telefon od Krystiana. To co słyszy w słuchawce telefonu sprawia, że kobieta momentalnie się budzi i jedzie do niego “Zabiłem” – Ada nie jest w stanie wyobrazić sobie, żeby Krystian – wzięty podkomisarz – mógł kogoś zabić. Jednak na to wskazują wszystkie dowody, jakie Ada znajduje na miejscu zbrodni. Zwłoki kobiety z którą Krystian się spotykał. On sam jest w ciężkim szoku i Ada nie ma jak się z nim dobrze porozumieć. Czy to on zabił? Wszystko na to wskazuje. Jednak jak to możliwe? Jak człowiek, który na co dzień angażuje się w łapanie złodziei i innych zbrodniarzy sam mógł stać się jednym z nich? Krystian niczego nie pamięta z tego co się wydarzyło. Czy uda się jakoś wszystko wyjaśnić? Czy Ada wspomoże Krystiana, który nie raz namieszał w jej głowie i w sercu? Ich relacja nigdy nie była tak skomplikowana jak teraz. Książka przyniesie czytelnikom na pewno wiele tajemniczych i mrożących krew w żyłach tajemnic.

Biznes zdjęcie utworzone przez senivpetro - pl.freepik.com
#czytelnik, #książka, #policja, #tajemnica